Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Pro-Inżynier sp. z o.o.

Inżynier Automatyk

  • Źródła, dolnośląskie pow. średzki

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • dobór rozwiązań technicznych (sprzętowych, programowych, funkcjonalnych),
  • programowanie robotów, sterowników PLC, safety, serwonapędów oraz paneli operatorskich,
  • wdrażanie oraz testowanie aplikacji,
  • nadzór nad montażem oraz uruchomieniem,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej projektu (ePlan),
  • współpraca z dostawcami i pozostałymi działami firmy,
  • koordynacja projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz raportowanie postępów do przełożonych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe w zakresie automatyzacji procesów (Automatyka i Robotyka lub Mechatronika),
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników przemysłowych (Allen Bradley, Siemens)
  • praktyczna umiejętność programowania robotów przemysłowych (Yaskawa, Fanuc, Kuka),
  • praktyczna umiejętność programowania paneli operatorskich (ProFace, Siemens, Weintek),
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność oraz wysokie zaangażowanie,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne premie od zrealizowanych projektów (przy spełnieniu budżetu oraz harmonogramu projektu)
  • uczestnictwo w szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • bardzo dobre warunki pracy w nowym budynku produkcyjno-biurowym z jasną i ogrzewaną halą (delegacje tylko na okres odbioru końcowego urządzeń, z reguły w obrębie 180 km od Wrocławia),
  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport.