Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Sekretarz

Umowa o pracę

Pełny etat

poszukuje kandydata na stanowisko:

SEKRETARKA MEDYCZNA

Ogólny zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji ogólnej Klinik i Poliklinik,
  • nadzór nad kompletnością dokumentacji medycznej,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi i personelem medycznym,
  • nadzór nad ruchem chorych – wzywanie pacjentów na wcześniej wskazane terminy.

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w zakładzie opieki zdrowotnej,
  • miła aparycja, empatyczne podejście do pacjenta, chęć pomocy oraz udzielania informacji,
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • samodzielność i profesjonalizm w działaniu, dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • biegła znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wymiar czasu pracy – 1,00 etat,
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • pakiet socjalny.

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres Aplikuj lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1,
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • szczegółowych informacji udziela: Kierownik Działu Koordynującego Ruch Pacjenta - Agnieszka Kubiak tel.(22) 670 93 00 w godz.7:30 - 15:00, Aplikuj