Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
MEDICOFARMA S A

Mistrz produkcji/ brygadzista

  • Radom, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Medicofarma S.A to niezależne przedsiębiorstwo farmaceutyczne z Radomia, które istnieje na rynku od 2004 roku. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w polskim sektorze produkcji kontraktowej wyrobów medycznych, produktów leczniczych oraz suplementów diety. Posiadamy również certyfikat ALFA, który zezwala na wytwarzanie produktów dla zwierząt.

Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Produkcji na stanowisko:MISTRZ/BrygadzistaMiejsce pracy: RadomWojewództwo: mazowieckie

Obowiązki

  • Zarządzanie zespołem pracowników - organizacja pracy i bieżący przydział zadań
  • w zależności od planów produkcyjnych
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji poziomu produkcji
  • Organizowanie i nadzorowanie zleconych prac nieprodukcyjnych
  • Nadzorowanie ikontrolowanie przestrzegania instrukcji technologicznych iprocedur na stanowiskach pracy
  • Efektywna współpraca z działami wspierającymi
  • Bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Dbałość o mienie zakładu, czystość oraz higienę farmaceutyczną środowiska produkcji
  • Egzekwowanie regulaminów, przepisów BHP, instrukcji pracy, dokumentacji procesowej i poleceń kierownictwa
  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników
  • Identyfikacja zagrożeń i zgłaszanie możliwości poprawy w procesach, ergonomii pracy i jakości
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • Kształtowanie właściwej atmosfery wmiejscu pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe – kierunek (farmacja, inżynieria produkcji, chemia i pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku wzakładzie produkcyjnym, znajomośćbranży farmaceutycznej oraz przepisów Prawa Farmaceutycznego będą dodatkowym atutem
  • Znajomośćprzepisów BHP
  • Doświadczenie wopracowywaniu dokumentacji systemowej
  • Doświadczenie wnadzorowaniu procesów produkcyjnych
  • Doświadczenie wzarządzaniu zespołem pracowników
  • Umiejętnośćmotywowania pracowników
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Dokładnośćisystematycznośćwwykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Znajomośćpakietu MS Office

Oferujemy

  • ciekawą pracę wdynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • zatrudnienie na podstawie umowy opracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv, z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości, w terminie do 31.03.2024r
  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagane kryteria, w ciągu czterech tygodni od daty publikacji ogłoszenia
  • Prosimy o dopisanie na aplikacji następującej klauzuli
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojejofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacjina stanowisko operator- pakowacz (zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
  • przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takichdanych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie oochronie danych); dalej jako: „RODO”) oraz z ustawą o ochronie danychosobowych z 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2018 r. poz. 1000; dalej jako:„Ustawa”) przez Medicofarma Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przyulicy Sokołowskiej 9/U19 (dalej jako: „Administrator Danych Osobowych”)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEDICOFARMA S A 01-142 Warszawa Ul. Sokołowska 9 U19, NIP: 5272324541 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.