Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
EuropaJob Sp z o. o.

PRAKTYKANT/KA W DZIALE KADR

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja pracy Europajob poszukuje osoby na stanowisko: PRAKTYKANT/KA W DZIALE KADR – praca od zarazMiejsce pracy: Kraków

Obowiązki

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • Tworzenie i uzupełnianie akt osobowych
  • Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych

Wymagania

  • mile widziany status ucznia/studenta
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • płatne praktyki z możliwością stałej współpracy
  • elastyczne godziny pracy (abyś mógł/mogła spokojnie pogodzić z zajęciami na uczelni)
  • nie wymagamy konkretnej/stałej liczby przepracowanych godzin; pracujesz tyle godzin tygodniowo, ile jesteś w stanie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę Multisport
  • miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV
  • Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, nie wahaj się, aplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania