Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
CARBOAUTOMATYKA SA

Mistrz produkcji, Brygadzista

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

PKiMSA „CARBOAUTOMATYKA” S.A. poszukuje osób na stanowisko: Mistrz produkcji, Brygadzista

Obowiązki

  • koordynowanie pracą pracowników produkcji: organizowanie pracy, wyznaczanie idelegowanie obowiązków,
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych, troska o jakość i terminowość,
  • rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji,
  • monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji,
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników,
  • współpraca z przedstawicielami różnych działów funkcjonujących w ramach przedsiębiorstwa produkcyjnego, np. utrzymania ruchu, jakości, działem projektowym czy logistyki,
  • przygotowywanie harmonogramów pracy,
  • działanie na rzecz obniżenia kosztów produkcji i podwyższenia wydajności,
  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem norm BHP,
  • praca na warsztacie, obsługa maszyn i urządzeń

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem (max 35 osób),
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w zmienności,
  • umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów,
  • dyspozycyjność,
  • obszerna wiedza z zakresu obróbki skrawaniem, spawalnictwa i malowania.