Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie

  • Bielany Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Międzynarodowa firma ochroniarska działająca na terenie Unii Europejskiej w chwili obecnej poszukuje pracownika do ochrony

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu we WROCŁAWIU kandydatów do pracy

Obowiązki

  • Jako Pracownik Ochrony Fizycznej będziesz odpowiedzialny/-a za utrzymanie najwyższego standardu funkcjonowania Obiektu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Jeśli cechuje Cię zaangażowanie, sumienność i chcesz rozwijać się w branży Ochrony, praca jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

  • niekaralność
  • sumienność
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie i wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej lub chęć szkoleń w zakresie ochrony

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • elastyczny grafik
  • dodatki za polecenie nowego Pracownika,
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • pełne umundurowanie (w tym buty)

  • Dodatkowe świadczenia:
  • bonusy motywacyjne
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mark2 Corporation Fm Poland 04-175 Warszawa Ostrobramska, 75c, NIP: 1132891686 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.