Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Mechanik pojazdów ciężarowych

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

ubój drobiu

Obowiązki

  • diagnostyka i wykonywanie obsługi technicznej i bieżących napraw pojazdów mechanicznych oraz sprzętu przy dochowaniu należytej staranności wymaganej od osoby zatrudnionej na tym stanowisku;
  • znajomość funkcjonowania układów pneumatycznych, elektrycznych,hamulcowych w pojazdach i naczepach ciężarowych, obsługa urządzeń i narzędzi używanych w czasie pracy oraz bezpieczne posługiwanie się nimi;
  • przeprowadzanie weryfikacji części zamiennych sprzętu remontowanego, jak również znajomość jego budowy, technologi naprawy oraz obsługi;
  • utrzymywanie w należytym stanie technicznym urządzeń, przyrządów oraz narzędzi będących w dyspozycji i w wyposażeniu warsztatu;
  • składanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały techniczne do remontowanych pojazdów lub sprzętu;
  • szczególna koncentracja uwagi na każdej wykonywanej czynności w czasie pracy oraz zabezpieczenie pomocy i ochrony drugiej osoby w czasie wykonywania prac niebezpiecznych;
  • po zakończeniu pracy obowiązkowe uporządkowanie stanowiska pracy oraz jego posprzątanie przed kolejną zmianą;
  • znajomość przepisów bhp, przeciwpożarowych oraz czynny udział w szkoleniach i instruktażach organizowanych przez pracodawcę, jak również w wymaganych egzaminach;
  • wykonywanie pracy w sposób sumienny, zgodny z przepisami bhp, a także przepisami przeciwpożarowymi;
  • stosowanie środków ochrony zbiorowej, a także używanie przydzielonych środków ochrony indywidualnej m.in.: odzież, obuwie robocze i rękawice ochronne, w zależności od wykonywanej pracy i zgodnie z ich przeznaczeniem;
  • poszerzenie swojej wiedzy i kwalifikacji zawodowych metodą samokształcenia;
  • poddawanie się wstępnym, okresowym, kontrolnym oraz innym zleconym badaniom lekarskim, w tym stosowanie się do jego wskazówek.

Wymagania

  • jakość i terminowość wykonywanych usług technicznych i remontów bieżących pojazdów mechanicznych oraz sprzętu;
  • rozliczanie potrzebnych części zamiennych i materiałów technicznych do remontowanych pojazdów oraz sprzętu;
  • mile widziane doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kategorii C+E;
  • przestrzeganie ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy;

  • bony świąteczne;
  • paczki świąteczne dla dzieci;
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko;
  • podana górna granica wynagrodzenia jest kwotą brutto jaką pracownik może zarobić otrzymując ustawowe dodatki do wynagrodzenia w postaci m.in. premii uznaniowej.