Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Team Leader (projekt z branży telekomunikacyjnej)

  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Doradców i odpowiedzialność za wyniki w zakresie sprzedaży
  • Prowadzenie regularnego monitoringu jakości rozmów (coachingi)
  • Analiza wyników zespołu i działania z nią związane
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z wytycznymi kierownika projektu
  • Prezentowanie wyników zespołu na cyklicznych spotkaniach
  • Realizacja zadań zleconych przez kierownika projektu
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży call/contact center na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego
  • Bardzo dobra znajomość branży telekomunikacyjnej
  • Wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office
  • Umiejętność pracy z systemami i aplikacjami klasy CRM
  • Doświadczenie w pracy z systemami call center
  • Umiejętność motywacji zespołu
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy od poniedziałku do piątku 8:30-20:00

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę: podstawa + system motywacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń, darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń
  • Dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, rozwój zawodowy