Specjalista ds. kadr i płac (zdalnie)

Creative Ideas
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Praca zdalna

Opis stanowiska:
Obsługa kadrowo-płacowa pracowników naszych klientów
Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
Kompletowanie dokumentów do wypłaty wynagrodzeń
Naliczanie wynagrodzeń wraz z należnościami do ZUS i US
Roczne rozliczenia podatków (PIT 11)
Ustalanie uprawnień urlopowych
Praca w godzinach 8:00 - 16:00

Oczekiwania:
Wysoka komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
Umiejętność naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych
Znajomość Kodeksu Pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych.
Znajomość programu ENOVA i Płatnik (dodatkowo udostępniamy szkolenie z Enova)
Znajomość programu MS Excel
Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (wymagane)
Współpracujemy w ramach kontraktu B2B, przy którym oferujemy płatne dni wolne od świadczenia usługi

Oferujemy

Wynagrodzenie 7000 - 9000 zł netto na b2b lub uz
Laptop
Kwartalne Imprezy firmowe
Multisport
???? Prywatna opieka medyczna (PZU zdrowie)
Szkolenia merytoryczne
Dostęp do platformy Mindgram ze zweryfikowanymi treściami/szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego i well-being
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)