Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Dafo Plastics SA

KONSTRUKTOR

  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

KONSTRUKTOR

Obowiązki

  • opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych
  • pomoc w projektowaniu maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej w CAD (modelowanie 3D, rysunki wykonawcze
  • i złożeniowe)
  • dobór materiałów i części z uwzględnieniem ich właściwości technicznych
  • współpraca z działem produkcyjnym oraz warsztatem
  • rozwiązywanie problemów dotyczących technologii produkcji i wprowadzanie usprawnień

Wymagania

  • znajomość Solid Edge
  • praktyczna wiedza z zakresu rozwiązań stosowanych w konstrukcji maszyn i urządzeń
  • umiejętnośćpracy w zespole
  • kreatywność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • umowę od pierwszego dnia pracy
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • pakiet medyczny
  • gwarantowany urlop wypoczynkowy w okresie wakacyjnym
  • stabilizację zawodową