Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

  • Cząstków Mazowiecki, mazowieckie pow. nowodworski

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Efferta Pharma Sp. z o.o. jest polskim producentem suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego poszukuje kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCYJNY (DZIAŁ PRODUKCJI)Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki koło Łomianekwoj. mazowieckie

Obowiązki

  • praca przy linii produkcyjnej w branży spożywczej
  • pakowanie zgodnie z podaną specyfikacją, foliowanie, pakowanie w opakowania zbiorcze
  • realizacja założonych celów produkcyjnych
  • wykrywanie wad jakościowych pakowanych produktów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych mile widziane, ale nie konieczne
  • odpowiedzialność, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • praca zmianowa