Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Asystent / Asystentka doradcy restrukturyzacyjnego

  • Poznań, wielkopolskie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Kancelaria doradcy restrukturyzacyjnego prowadzi sprawy restrukturyzacyjne i upadłościowe na terenie całego kraju. Kancelaria zajmuje się także doradztwem w zakresie restrukturyzacji spółek.Reprezentuje także dłużników oraz wierzycieli w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Kancelaria doradcy restrukturyzacyjnego Piotra Kociołka poszukuje do współpracy osobę, która organizacyjnie wesprze pracę kancelarii.Oferta skierowana do osób mających doświadczenie w organizowaniu pracy biurowej, rozważymy też aplikacje studentów z wyższych lat studiów prawniczychi administracyjnych.

Zakres obowiązków

  • pomoc w prowadzeniu biura doradcy restrukturyzacyjnego,
  • zarządzanie aktami prowadzonych spraw,
  • sporządzanie pism w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych,
  • kontakt z klientami, wierzycielami, sekretariatem sądu,
  • kontrolowanie harmonogramu prac w prowadzonych postępowaniach,
  • wprowadzanie danych do systemu KRZ.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • chęć rozwoju,
  • doświadczenie w redagowaniu pism urzędowych i procesowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy,
  • udział w ciekawych projektach,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania
  • Administratorem danych osobowych jest FS Consulting Piotr Kociołek 61-131 Poznań Kaliska 22B/16, NIP: 7711919474 . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FS Consulting Piotr Kociołek 61-131 Poznań Kaliska 22B/16, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.