Opiekun medyczny/ asystent osoby niepełnosprawnej

  • Kraków, małopolskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Opiekun medyczny*
  • Inne wymagania: dyplom w zawodzie lub świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie opiekun medyczny.
    doświadczenie: doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i ze spektrum autyzmu, szkolenie z zakresu trening umiejętności komunikacyjnych.
    mile widziana znajomość języka migowego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)