• Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń,obsługa komputera,Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (branżowe). Posiadanie doświadczenia zawodowego w zakresie sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, znajomość przepisów ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, prawa budowlanego. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej wzakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociagowych i kanalizacyjnych, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i pismie, dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office i urządzeń biurowych, komunikatywność, terminowość, odpowiedzialność, samodzielność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)