Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
PI MANAGEMENT SP. Z O.O

Pracownik techniczny

  • Kraków, małopolskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele

Operator hotelowy, którego głównym celem jest zarządzanie obiektami hotelowymi i apartamentami aktualnie poszukuje pracownika do obsługi technicznej obiektu hotelowego.

Stanowisko: Pracownik techniczny

Miejsce pracy: Kraków, hotel 4*

Zakres obowiązków

  • obsługa techniczna obiektu hotelowego w ramach zespołu działu technicznego – utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń

  • usuwanie awarii instalacji (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, p.poż., sterowania i automatyki)

  • nadzór nad przebiegiem prac serwisowych lub konserwacyjnych w ramach umów gwarancyjnych

  • wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych i remontowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w obsłudze technicznej budynków komercyjnych

  • wiedza techniczna, znajomość zagadnień obsługi instalacji budynkowych (BMS, instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne, elektryczne, grzewcze, wod. – kan., p.poż.)

  • umiejętność wykonywania drobnych prac naprawczych i zdolności manualne

  • posiadanie uprawnień SEP do 1KV – będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o dowolną formę (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, doskonalenia umiejętności i zdobycia doświadczenia

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu odpowiedzialności, doświadczenia i umiejętności

  • Wszelkie dane osobowe przekazane nam przez Państwa w wiadomości email (przykładowo: adres email, imię i nazwisko) będą przez nas przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest PI MANAGEMENT, z siedzibą w Krakowie, przy ul. Piastowska 44D, 30-070 Kraków, NIP 6793174441 Przetwarzanie przez nas danych osobowych odbywa się zgodnie z prawem, w sposób rzetelny i przejrzysty. Dane osobowe przetwarzamy na podstawie udzielonej nam przez Państwa dobrowolnej zgody (w szczególności poprzez skierowanie do nas wiadomości mailowej), oraz na podstawie prawnie usprawiedliwionego interesu firmy PI MANAGEMENT jako Administratora danych. Przetwarzamy Państwa dane osobowe celem zapewnienia Państwu jak najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, w tym w szczególności związanych z rezerwacją miejsc w naszych obiektach lub sprawnej realizacji wiążącej nas z Państwem umowy.  W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo żądania ich usunięcia, jak i również prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. GIODO. Jednocześnie, prosimy Państwa o nie przesyłanie nam danych wrażliwych rozumieniu art. 9 ust. 1 RODO.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeń rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE