Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
PRW Consulting

Operator CNC

  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów, którzy przez lata pracy w branży HR zdobyli ogromną wiedzę i umiejętności. Nie tylko pracowaliśmy dla największych międzynarodowych korporacji i agencji doradztwa personalnego, ale również dla małych, wyspecjalizowanych butików rekrutacyjnych.

W PRW Consulting jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, pozwolą Państwu osiągnąć sukces w biznesie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Praca w WSK, jednej z rzeszowskich firm z branży automotive.

Zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń sterowanych numerycznie
  • Kontrolowanie przebiegu obróbki poszczególnych materiałów
  • Analizowanie jakości przeprowadzanych obróbek
  • Czyszczenie, konserwacja oraz dbałość o stanowisko pracy
  • Regulowanie oraz programowanie urządzeń służących do obróbki skrawaniem

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie
  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs operatora maszyn CNC
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o prace od pierwszego dnia pracy
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, które jest ustalane na pierwszym spotkaniu
  • Stabilność zatrudnienia – umowa bezpośrednio z zakładem
  • Fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowania na święta, zapomogi)
  • Administratorem danych osobowych jest PRW CONSULTING 35-001 RZESZÓW PIŁSUDSKIEGO 32. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRW CONSULTING, 35-001 RZESZÓW PIŁSUDSKIEGO 32 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.