Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Firma produkcyjna poszukuje pracowników na stanowisko Operator maszyn

  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych

Obowiązki

  • Ścisła realizacja planu produkcyjnego
  • Obsługa wtryskarki
  • Pobranie z magazynu i przygotowanie surowca właściwego do produkcji
  • Bieżący odbiór, sortowanie, układanie, pakowanie dobrych wyprasek
  • Bieżące uzupełnianie surowca zapewniające ciągłość produkcji
  • Bieżąca kontrola jakości detali
  • Mielenie wyrobów niezgodnych i odpadów produkcji wtryskowej
  • Stanowiskowa kontrola surowców wykorzystywanych w produkcji
  • Bieżąca kontrola stanu formy, maszyny, urządzeń

Wymagania

  • · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/usługowej
  • · gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • pakiet socjalny