Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
PB-Technik Sp. z o.o.

Asystentka/Asystent Działu Handlowego

  • Warszawa, mazowieckie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

PB Technik Sp. z o.o. jest polską firmą, która istnieje na rynku od 1991 r.Zajmujemy się dostawami linii technologicznych, urządzeń i materiałów. Oferujemy nie tylko maszyny, ale również kompleksowe rozwiązania i technologie oraz pomoc we wdrażaniu procesów produkcyjnych, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.W związku z dynamicznym rozwojem firma PB Technik zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn do produkcji elektroniki poszukuje kandydatów na stanowisko Asystentka/Asystent Działu Handlowego.

Obowiązki

  • Obsługa zamówień od Klientów we współpracy z innymi działami firmy
  • Fakturowanie
  • Bieżąca obsługa biura
  • Wsparcie organizacji procesu sprzedażowego oraz wewnętrznego obiegu dokumentów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności planowania zadań
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • B. dobra znajomość obsługi komputera
  • Zdolności organizacyjnie
  • Samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00
  • Umowę o pracę na pełen etat z trzymiesięcznym okresem próbnym
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym i zgranym zespole, w atmosferze współpracy i wzajemnego wsparcia
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz doświadczenia Kandydata
  • Wygodne miejsce pracy w nowoczesnym i ergonomicznie zaprojektowanym biurze wyposażonym we wszelkie niezbędne narzędzia i infrastrukturę socjalną
  • Dodatkowe pakiety ubezpieczeń (medyczne i na życie), karta FitSport