Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Interton.pl Sp. z o.o.

Młodszy planista produkcji

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Interton jest częścią GN, firmy zajmującej sie ulepszaniem życia dzięki inteligentnym rozwiązaniom audio. Jesteśmy jedyną na świecie medyczną firmą, która pod jednym dachem skupia profesjonalną i konsumencką technologię audio. Będąc częścią grupy GN, Interton, Beltone kontynuuje czerpanie korzyści z ponad 150-letniego doświadczenia i tradycji dostarczania wiodących innowacji w aparatach słuchowych.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji na poszczególnych działach
  • Planowanie pracy pracownikom
  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych (czas operacji, etapy pracy itp.)
  • Monitorowanie terminów
  • Dotrzymywanie jakości odpowiadającej obowiązującym normom
  • Ewidencjonowanie działań z zakresu planowania oraz prowadzenie wymaganych statystyk;
  • Konstruktywna współpraca z innymi działami zmierzająca do sprawnej realizacji zadań;
  • Aktualizacja oraz kontrola realizacji planów produkcyjnych i wyrobów gotowych.
  • Zapewnianie spójności parametrów planistycznych i informacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomości programów MS Office, Excel,. Znajomość Comarch mile widziana
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interton.pl Sp. z o.o. 31-344 Kraków Ojcowska 9, NIP: 6793019255 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.