Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Asistnet Work Group

Pracownik magazynowy

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pow. średzki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Nasz Klient – to firma o stabilnej sytuacji rynkowej szukająca stałej załogi pracowników do prężnie rozwijającego się magazynu. Firma to największy w Europie klub zakupowy, która oferuję wyjątkowe produkty do wyposażenia wnętrz. Stanowisko: Pracownik magazynowyLokalizacja: Robakowo Darmowy transport z Poznania, Gniezna, Środy Wielkopolskiej, Śremu, Kórnik i wielu innych miejscowości

AW/W/PM/05/23

Twoje zadania

  • Kompletacja zamówień
  • Foliowanie i oznaczanie towaru
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Prosta obsługa skanera
  • Lokalizowanie towaru

Nasze wymagania

  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Chęci do pracy
  • Praca w godzinach 7-15 w systemie równoważnym, od listopada dodatkowo II zmiana w godzinach 14-22 lub 16-24

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 4150 brutto / m-c
  • Premia sezonowa- świąteczna za listopad 600 brutto i grudzień 600 brutto
  • System poleceń 400 netto- za każdą osobę poleconą
  • Premia frekwencyjna 500 zł brutto / m-c – wystarczy chodzić w każdy dzień grafikowy do pracy
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Darmowy transport do i z pracy – mamy kilka lokalizacji, Ty wybierasz gdzie wsiadasz
  • Przerwa wliczona w czas pracy
  • Darmowy obiad każdego dnia, sam wybierasz posiłek w aplikacji
  • Możliwość awansu i szkoleń w firmie ( m.in. Team Leader, Mentor)
  • Kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Opiekę medyczną LUX-MED

  • Jeśli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy
  • Wyślij CV, a My skontaktujemy się z Tobą