Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Euro24 Sp. z o.o Sp.K

Specjalista ds. sprzedaży

  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Euro24 w związku z rozwojem swoich struktur szuka doświadczonego kandydata na stanowisko handlowe.

Obowiązki na stanowisku:

  • Aktywna sprzedaż usług frachtu drogowego międzynarodowego
  • Pozyskiwanie klientów korporacyjnych, budowanie relacji i rozwijanie współpracy
  • Opieka nad klientami, wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Realizowanie założeń sprzedażowych
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży, klientów, konkurencji
  • Aktywna współpraca z zespołami operacyjnymi
  • Współpraca z oddziałami regionalnymi oraz zagranicznymi

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, niekoniecznie w branży TSL
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka europejskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi, umiejętność docierania do klienta korporacyjnego
  • Umiejętność negocjowania
  • Umiejętność utrzymywania relacji biznesowych, reagowania na potrzeby i zapytania klientów, szukania rozwiązań
  • Nastawienie na rozwój swoich kompetencji, dokształcanie, wdrażanie zdobywanej wiedzy
  • Gotowość do podróży służbowych po kraju oraz zagranicznych
  • Prawo jazdy kat B i praktyka w bezpiecznym prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Dedykowany plan wdrożenia w obowiązki i wsparcie całego działu
  • Udział w ciekawych projektach
  • Udział w targach, konferencjach i pozostałych eventach branżowych
  • Dużo możliwości pogłębiania wiedzy i rozwijania kompetencji