Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Partners Serramenti Sp. z o.o.

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

  • Szubin, kujawsko-pomorskie pow. nakielski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Partners Serramenti promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki otworowej jak również produkt o najwyższej jakości. Wszystkie nasze działania osadzone są w szerokim kontekście trendów i wyzwań dzisiejszego rynku, któremu stawiamy czoła. Bogaty pakiet innowacyjnych rozwiązań produktowych i technologii produkcji; prezentowany przez naszą firmę – pokazuje przyszłościowe i realne rozwiązania.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży odpadowej, specjalizującą się w skutecznym i zrównoważonym zarządzaniu odpadami. Poszukujemy doświadczonego Operatora Koparko-Ładowarki, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w realizacji naszej misji dbania o środowisko i efektywną pracę.

Obowiązki

  • Załadunek odpadów na samochody typu ruchoma podłoga ( WF)
  • Praca na przyjęciu/wydaniu odpadów, selektywne magazynowanie odpadów na placu magazynowym;
  • Obsługa linii produkcyjnej; załadunek/odbiór odpadów na/z linii produkcyjnej
  • Zapewnienie bezpieczeństwa własnego oraz innych pracowników na placu budowy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zoptymalizowania procesów pracy
  • Utrzymywanie maszyn w czystości i dbanie o ich stan techniczny
  • Raportowanie problemów technicznych i bieżących zadań przełożonemu
  • Obsługa i utrzymanie koparki-ładowarki w zgodzie z instrukcjami producenta,

Wymagania

  • Doświadczenie jako Operator Koparki-Ładowarki, (min. 1 rok), preferowana praca w branży odpadowej
  • Uprawnienia do obsługi koparki-ładowarki kat I
  • Znajomość technik i procedur związanych z bezpiecznym operowaniem maszyn
  • Umiejętność precyzyjnego wykonywania zadań
  • Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Gotowość do pracy w warunkach terenowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia zawodowego
  • Pracę w zespole zorientowanym na efekty i profesjonalizm
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość wkładu we wspólne cele

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o. 43-400 Cieszyn 3 Maja 6, NIP: 5482701990 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.