Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

OPERATOR MASZYN, PRACOWNIK TECHNICZNY

  • Belgia zagranica

Logistyk

Umowa o pracę

GP Recruitment

GP Recruitment to firma rekrutacyjno-konsultingowa świadcząca firmom efektywne usługi rekrutacyjne i selekcyjne.
Z sukcesem działamy na międzynarodowym rynku rekrutacyjnym od 15 lat - od 2004 roku.
GPR jest wpisana do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr ewidencyjnym 25722

Obowiązki

• Wsparcie linii pakującej (folie, etykieciarki, rozlewarki)
• Ustawianie odpowiednich parametrów (prędkość linii, wibracje, temperaturę, podciśnienie, ciśnienie gazu)
• Uzupełnianie surowca, materiałów opakowaniowych i etykiet na linii pakującej
• Przeprowadzanie kontroli jakości i wypełnianie dokumentów kontrolnych
• Informowanie technika o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na linii produkcyjnej
• Dbanie o utrzymanie miejsca pracy w czystości
• Obsługa maszyn produkcyjnych na podstawie rysunków technicznych
• Ręczne ustawianie parametrów przy użyciu konwencjonalnych narzędzi
• Dostosowanie działań do planu produkcji
• Kontrola produkcji i przepływu produktów za pomocą skanera i przyrządów pomiarowych

Wymagania

• Chęć pracy na dwie zmiany: od 6.00 do 14.00 lub od 14.00 do 22.00 lub na zmianę nocną
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Chęć do pracy fizycznej
• Komunikatywny poziom języka angielskiego
• Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
• Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi oraz zmysł techniczny
• Staranność i precyzja w produkcji elementów
• Chęć do pracy na zmiany, w tym na nocne zmiany i nadgodziny

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa + dodatek zmianowy + czeki pomocnicze
• Stabilna praca z możliwością przejścia na stałą umowę
• Planowane szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
• Premie: 13. wypłata, pieniądze urlopowe, dodatek milowy, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatny urlop
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i pracy w sobotę
• Zwrot kosztów pierwszej podróży do Belgii
• Zakwaterowanie blisko miejsca pracy