Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ

  • Słomniki, małopolskie pow. krakowski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

ALMUS – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające od 1997 roku w branży produkcji papierów higienicznych w związku z instalacją nowych linii produkcyjnych rozpoczyna rekrutację do zakładu produkcyjnego w Słomnikach na stanowisko:

Obowiązki

- nadzorowanie produkcji
- podstawowa obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

Wymagania

- dyspozycyjność, punktualność, energia i inicjatywa
- chęć i motywacja do pracy
- przestrzeganie przepisów BHP
- mile widziane doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji
Dodatkowym atutem będzie
- doświadczenie w pracy na liniach automatycznych

Oferujemy

- pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej nowoczesne technologie
- praca w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)
- dynamiczne środowisko pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- gwarancja stałej pracy
- dodatkowe ubezpieczenie
- praca na innowacyjnej linii produkcyjnej

CV należy przysyłać na adres Aplikuj lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALMUS Sp. z o.o. 32-090 Słomniki Poniatowskiego 50, NIP: 6821678522 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.