Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zaprasza do współpracy - Kucharzy (kuchnia gorąca/kuchnia zimna)

Kucharz_Brofaktura

Główne zadania:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami
  • realizacja przydzielonych zadań w kuchni
  • efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji
  • przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie