Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
CARBOAUTOMATYKA SA

Pracownik ds. Personalnych i Rekrutacji

  • Tychy, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia
  • Bieżąca obsługa kadrowa pracowników
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie raportów kadrowych na potrzeby kadry zarządzającej
  • Współpraca z instytucjami m.in.: ZUS, GUS, PIP, US
  • Wspomaganie procesu rekrutacji

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa pracy, przepisów RODO, ustawy o PPK
  • Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość przepisów zatrudniania cudzoziemców
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, rzetelność, systematyczność, odpowiedzialność
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i wielowątkowych zadań
  • Znajomość programu Impuls EVO

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia niezbędne w wykonywaniu powierzonych obowiązków