Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW

Specjalista ds. Trade Marketingu

  • Libertów, małopolskie pow. krakowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z agencjami reklamowymi
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Wdrażanie materiałów promocyjnych oraz koordynowanie ich przygotowania i dystrybucji
  • Monitoring efektów prowadzonych akcji promocyjnych, przygotowywanie raportów
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Praca badawcza w terenie
  • Budowanie bazy wiedzy – analiza i gromadzenie danych wykorzystywanych do tworzenia planów marketingowych
  • Współpraca Działem Handlowym, Działem Logistyki i Magazynu przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, Corel Draw)
  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub sprzedaży FMCG
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Kreatywność, komunikatywność, zdolności organizacyjne
  • Mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Wykształcenie wyższe z dziedziny marketingu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o długoletniej tradycji
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Medicover Sport
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i działanie

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.