Księgowa (y) / Specjalista ds. księgowości i rozliczeń

Żaneta
  • Lutomiersk, łódzkie pow. pabianicki

Księgowy

Umowa o pracę

Firma produkcyjna Jamir Sp. J. specjalizująca się w branży mięsno-wędliniarskiej z siedzibą w Bechcicach Parcela w okolicach Konstantynowa Łódzkiego, posiadająca ponad 70 placówek detalicznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Twoje główne obowiązki to:

-ewidencja FV zakupowych,

-rozliczanie utargów sklepów,

-rozliczanie wyciągów bankowych i raportów kasowych

-kontrola i dbałość o rozrachunki

-przygotowywanie raportów

-wystawianie faktur VAT oraz innych dokumentów rachunkowo-księgowych

Oczekujemy od Ciebie:

-doświadczenia na podobnym stanowisku ( minimum 2 lata)

-komunikatywność,

-umiejętność pracy w zespole

-dokładność

-dobra organizacja pracy

-dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel

Oferujemy Ci:

-niezbędne narzędzia do pracy

-możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy

-szkolenia podnoszące kwalifikacje

-grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-miejsce pracy w siedzibie firmy
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)