Office Menager

Novisa Development
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Obowiązki:
• Organizacja codziennej pracy biura
• Zarządzanie dokumentami i korespondencją w firmie, obsługą kurierską
• Fakturowanie i kontrola przepływów finansowych, współpraca z księgowością
• Wybór dostawców, zarządzanie dostawami, zakupami do biura
• Dbanie o estetykę biura
• Przyjmowanie gości i organizacja spotkań
• Pomoc asystencka dla zarządu

Nasze wymagania
• Doświadczenie w pracy biurowej
• Wysoka kultura osobista
• Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office
• Dobra organizacja pracy własnej i wielozadaniowość
• Samodzielność, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
• Zdolności interpersonalne – komunikatywność i praca w zespole
• Odpowiedzialność, skuteczność, dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy
• Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
• Przyjazną atmosferę pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do kart sportowych
• Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)