Inżynier budowy

PRI
  • Lublin, lubelskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma budowlana zatrudni osobę na stanowisko Inżynier Budowy
zakres obowiązków:
- Ofertowanie
- Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót
- Zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego
- Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Nasze wymagania
- Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: budownictwo)
- Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
-Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem pracy
- Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
- Znajomość pakietu MS Office w szczególności EXCEL
- Prawo jazdy kat. B
- Oczekujemy od kandydatów zaangażowania, skrupulatności, sumienności

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie!
- stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie!
-premie świąteczne oraz zadaniowe
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego!
- zgrany zespół i fajną atmosferę
- możliwość uzyskania uprawnień
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)