Młodszy Księgowy z językiem niemieckim

Recruiters
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego - poziom B2

- znajomość języka angielskiego - poziom B1

- Bardzo dobra znajomość pakiet MS Office (w szczególności MS Excell)

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Wykształcenie średnie zakończone maturą

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)- mile widziane

- Kilku miesięczne doświadczenie na stanowisku w dziale księgowości - mile widziane

Zakres obowiązków:

- Wspieranie czynności zamykania miesiąca

- Sprawdzenie, czy transakcje są zaksięgowane zgodnie z polityką rachunkowości

- Wykonywanie codziennych operacji: uzgadnianie i monitorowanie bilansów, przygotowywanie standardowych raportów

- Udział w projektach doskonalących

- Współpraca z innymi zespołami

Oferujemy

- Kariera w międzynarodowej firmie

- Pakiet atrakcyjnych świadczeń socjalnych do wyboru

- Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych

- Realna możliwość awansu

- Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę i porozmawiać o niej niezobowiązująco wyślij nam swoje cv.

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)