Młodszy Specjalista ds. kadr

Job Non Stop
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Młodszy Specjalista ds. Kadr

Lokalizacja: Warszawa (Ochota)
Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę

Idealna oferta dla osoby, która chciałaby podnosić swoje kompetencje w aspektach kadrowych w przyjaznej atmosferze. „Nie ma problemów – są tylko rozwiązania” - jest to motto przewodnie pracodawcy, który działa na rynku od ponad 20 lat. Praca i rodzinna atmosfera mogą iść w parze! Zaaplikuj

Zakres obowiązków:
· zatrudnianie oraz zwalnianie pracowników w systemie Symfonia Kadry i Płace (umowa o pracę, pśw. pracy)
· obsługa umów o pracę oraz umów zlecenia
· zgłaszanie i wyrejestrowywanie (ZUA, ZWUA, ZZA) w systemie Płatnik
· prowadzenie akt osobowych
· ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności w systemie
· wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu/zarobkach

Oczekujemy:
· bardzo dobra - praktyczna znajomość Excel
· praktyczna znajomość systemu Symfonia ERP
· znajomość programu Płatnik
· doświadczenie w pracy w dziale kadr min. rok
· analityczny umysł

Oferujemy

· miłą atmosferę i pomocny zespół
· ubezpieczenie na życie
· szkolenia branżowe
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)