Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Specjalista ds. obsługi klienta - Studencie! Mamy dla Ciebie pracę!

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Jak wygląda Twoja praca?
- Telefoniczna obsługa naszych stałych Klientów zwykłych jak i biznesowych
- Prezentowanie i sprzedaż aktualnych ofert
- Doradztwo

Wymagania

Czego wymagamy?
- Chęci do rozwoju i nauki
- Uśmiechu i pozytywnego nastawienia
- Dobrej dykcji
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- Zamiłowania do rozmów
- Dyspozycyjności na pakiet wdrożeniowy (5 dni) w godzinach 9-15
- Dyspozycyjności min. 30h w ciągu tygodnia i w min. 2 soboty miesięcznie

Oferujemy

Co oferujemy?
- Pracę z fajnymi i młodymi ludźmi
- Szereg szkoleń i pomoc ze strony trenerów
- Stałą stawkę godzinową 27,70zł brutto
- Super premie
- Elastyczne godziny pracy - Ty decydujesz, kiedy pracujesz
- Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi
- Konkursy i imprezy integracyjne

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.