Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
  • Dębe Wielkie, mazowieckie pow. miński

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Etigraf to drukarnia z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, która specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych oraz laminatów na roli. Technikę drukowania stale doskonalimy od 1994r., codziennie zdobywając zadowolenie naszych klientów. Posiadamy zakład produkcyjny w miejscowości Kobierne, pod Warszawą. Wyposażony w bogato rozwinięty park maszynowy, który pozwala nam na kompleksową obsługę klientów, od doradztwa projektowego, poprzez przygotowalnie matryc drukowych, etap produkcji i dostawę do zakładów produkcyjnych naszych kontrahentów. Profesjonalny i doświadczony zespół doradców biznesowych zapewnia doskonała obsługę oraz wsparcie dla klientów, którzy zaczynają przygodę z poligrafią. Doradzamy najlepsze rozwiązania, które pozwalają wyróżnić etykiety klientów pośród konkurencji.

Zakres obowiązków

  • ewidencja transakcji księgowych,
  • księgowanie wyciągów,
  • monitorowanie poprawności rachunków i faktur,
  • windykacja należności,
  • ewidencja operacji kasowych,
  • ewidencja środków trwałych i naliczenie amortyzacji,
  • przygotowywanie zestawień z księgi głównej,
  • wykonywanie innych czynności księgowych.

Wymagania

  • doświadczenie w księgowości

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo duże możliwości rozwoju
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, bezpośrednio pod zarządem firmy
  • Administratorem danych osobowych jest ETIGRAF sp. z o.o. 05-311 Kobierne Trakt Dębski 21, NIP: 8222344589. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).