Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
KOBNEXT SP. Z O.O.

Kierownik Robót

  • Szwecja zagranica

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma „KOBNEXT” powstała w wyniku połączenia przedsiębiorstw budowlanych prowadzonych przez Zbigniewa Zajączkowskiego i Zbigniewa Kowalika, którzy od 1988 roku wspólnie działają na rynku budowlanym.

W tym okresie udało nam się stworzyć firmę dynamicznie rozwijającą się o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług budowlanych, a także wykreować wizerunek, który zapewnia nam status godnego zaufania partnera zachowującego wszelkie wymagane standardy wykonawcze. Wyrazem tego są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie przez różne organizacje i gremia.

Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą.

Ogłaszany nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków

  • Koordynacja prac budowlanych,
  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów i bieżące raportowanie.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub robót,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Regularne i atrakcyjne zarobki ok 180 SEK/h netto,
  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, odzież robocza),
  • Zakwaterowanie w dobrym standardzie, transport,
  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie,
  • Kursy językowe,
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą,
  • Atrakcyjną ofertę opieki medycznej.
  • Administratorem danych osobowych jest Kompleksowa Obsługa Budownictwa "KOBNEXT" SP. Z O.O. 42-200 Częstochowa ul. Piastowska 57, NIP: 9491978115. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kompleksowa Obsługa Budownictwa "KOBNEXT" SP. Z O.O. 42-200 Częstochowa ul. Piastowska 57, NIP: 9491978115 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.