Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Lakiernik Blacharz Monter

  • Warszawa, mazowieckie
  • 3 500-18 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Chcesz pracować w profesjonalnej lakierni, gdzie cała ekipa to pasjonaci?

Lion’s Garage poszukuje nowego członka zespołu na stanowisko lakiernik/blacharz/monter.

Nasze studio łączy usługi lakiernicze i szeroki zakres kosmetyki samochodowej m.in. folie ochronne ppf, natryskowe folie pps, powłoki itp.

Szukamy ambitnej i godnej zaufania osoby, która nie tylko chce fachowo wykonywać swoją pracę, ale też rozwijać swoje kompetencje.

Zakres obowiązków

Wymagania

  • Doświadczenie w lakiernictwie, blacharstwie lub montażu

  • Zaangażowanie

  • Dbałość o detale

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B

  • Świadomość, że Twój sukces zależy od Twojego wkładu

Oferujemy

  • Zgrany zespół pasjonatów motoryzacji

  • Wysokiej klasy sprzęt lakierniczy

  • Szansę na udział w dalszej budowie jednej z najszybciej rozwijających się firm detailingowych w Polsce

  • Możliwość rozszerzenia kompetencji takich jak zarządzanie zespołem, działem realizacji szkoleń lub wielu innych

  • Poznanie jedynej w Polsce technologii i metodologii ochrony lakieru.

  • Stabilne zatrudnienie lub umowę B2B bez górnej granicy wynagrodzenia (Twój wkład = Twoja wypłata).

  • Administratorem danych osobowych jest LION'S GARAGE DARIUSZ CHRZANOWSKI 41-200 Sosnowiec Gospodarcza 6E/84, NIP: 6441643865. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LION'S GARAGE DARIUSZ CHRZANOWSKI 41-200 Sosnowiec Gospodarcza 6E/84, NIP: 6441643865 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.