Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
rob-tech sp. z o.o.

Inżynier automatyk - programista PLC

  • Poznań, wielkopolskie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Jesteśmy innowacyjną polską firma, która od ponad 15 lat z sukcesem projektuje, konstruuje i wdraża kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki w firmach na całym świecie. Nasze zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększają wydajność i poprawiają jakość procesów przemysłowych, optymalizują koszty oraz wspierają budowanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

W zespole rob-tech tworzymy atmosferę opartą na bezpośrednich, otwartych i koleżeńskich relacjach. Cenimy różnorodne punkty widzenia, zachęcamy do wychodzenia z własną inicjatywą i pomysłami, dajemy pole do rozwoju. Wierzymy, że zgrany zespół stawi czoła nawet najbardziej wymagającym projektom.

Jeśli lubisz ambitne i ciekawe wyzwania, cenisz sobie samodzielność podejmowania decyzji i liczysz na wsparcie Zespołu w rozwiązywaniu trudności, chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy, aplikuj do rob-tech.

rob-tech jest firmą, która nie boi się wyzwań w dziedzinie automatyzacji i robotyzacji. Szukamy Inżyniera Automatyka, który jest gotów dołączyć do naszego zespołu pełnego zaangażowanych i twórczych umysłów. Jeśli jesteś gotów zanurzyć się w świat automatyzacji, wybrać się na niezwykłą podróż z nami, to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie, programowanie i uruchamianie systemów automatyzacji i stacji zrobotyzowanych na najwyższym poziomie.

  • Integracja różnorodnych urządzeń i systemów – jesteś naszym magikiem technologicznym!

  • Wykrywanie i rozwiązywanie problemów związanych z automatyką – jesteś detektywem na elektrycznym szlaku.

  • Współpraca z naszym zespołem projektowym i dostarczanie uśmiechów naszym klientom.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej – twoje opisy to poezja dla inżynierów.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Pasja do automatyzacji – jeśli min. 2 lata pokazywałeś w praktyce, co to znaczy kochać sterowniki PLC, falowniki i roboty, to jesteś właściwą osobą!

  • Wykształcenie wyższe na kierunku automatyka i robotyka – Twoje pasje zamieniamy w rzeczywistość!

  • Umiejętność obsługi i programowania sterowników Siemens i Mitsubishi na poziomie specjalisty.

  • Chęć i otwartość na wyjazdy na misje realizacyjne u naszych klientów – tu zaczyna się prawdziwa przygoda! (ok. 40% czasu pracy).

  • Znajomość EPLAN – Twoje projekty będą dziełami sztuki.

  • Doświadczenie w programowaniu PLC – Twoje kody będą działać jak magia.

  • Praktyczna znajomość środowiska TIA Portal, STEP 7, WinCC, GX Works, GT Designer, aby Twoje programy były czyste i przejrzyste.

  • Znajomość języków programowania wyższego poziomu (VB, C++, C#) – bo lubisz, gdy wszystko działa jak w zegarku.

  • Doświadczenie w programowaniu falowników i sterowników safety – Twoja wiedza to nasza siła!

  • Znajomość systemów wizyjnych, np. Keyence, Cognex – Twoje oczy będą naszymi oczami!

  • Prawo jazdy – ponieważ nasze projekty mogą prowadzić Cię w najbardziej fascynujące miejsca.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – bo automatyka jest naszym uniwersalnym językiem.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Rozwój twoich umiejętności: Jesteśmy przekonani, że nauka to proces ciągły. Dlatego oferujemy nie tylko dostęp do najnowszych technologii, ale także wsparcie w rozwoju zawodowym i dostęp do szkoleń branżowych.

  • Kreatywna wolność: U nas nie jesteś tylko trybikiem w maszynie. Twoje pomysły i innowacyjne podejście są mile widziane.

  • Zespół Pasjonatów: Dołączysz do naszego zespołu entuzjastów, którzy kochają to, co robią. Razem tworzymy fajne miejsce pracy.

  • Benefity, które ułatwiają życie: Dbamy o naszych pracowników. pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową i wiele innych korzyści.

  • Imprezy integracyjne: Nie tylko pracujemy razem, ale też bawimy się razem! Nasze imprezy integracyjne to okazja do budowania więzi w zespole i tworzenia niezapomnianych chwil.

  • Wysokiej jakości odzież i narzędzia: Jako profesjonaliści w dziedzinie automatyzacji, zapewniamy Ci wysokiej jakości odzież ochronną i niezbędne narzędzia do pracy. Bezpieczeństwo i komfort są dla nas priorytetem.

  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do rob-tech sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 45/47 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez rob-tech sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 45-47 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. Administratorem Twoich danych osobowych jest rob-tech sp. z o. o. z siedzibą na ul. Wilczak 45*********23 Poznań. Z Administratorem może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, w następujący sposób: pisemnie na adres siedziby Administratora. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się w celu prowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c) RODO w związku z art.. 221 Kodeksu Pracy a w pozostałym zakresie art. 6 ust 1 lit a) RODO czyli zgoda. Więcej informacji zgodnie z art. 13 RODO znajdziesz w siedzibie Administratora lub na stronie.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez rob-tech sp. z o.o. 61-623 Poznań Wilczak 45-47, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.