Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Telefoniczny doradca klienta z j. angielskim - sieć lotnicza

  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa połączeń w j. angielskim i j. polskim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów linii lotniczych,
  • dbanie o najwyższy standard obsługi i satysfakcję klienta,
  • monitorowanie, raportowanie i odpowiadanie na opinie klientów.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B2,
  • chęć do rozpoczęcia wdrożenia już w marcu,
  • postawa prokliencka - wychodzenie do klienta naprzeciw jego oczekiwaniom, gotowość do indywidualnego rozpatrzenia danego problemu,
  • empatia i pozytywne nastawienie,
  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

To oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe 28,97 zł brutto/h oraz system motywacyjny,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy,
  • elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień - projekt jest całodobowy, więc na pewno uda Ci się dopasować grafik do innych zobowiązań,
  • biuro w centrum Wrocławia - a po kilku tygodniach wdrożenia możliwość współpracy zdalnej.

Brzmi ciekawie? Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.