Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
REDOR Sp. z o.o.

Pracownik gospodarczy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Firma produkująca urządzenia dla ochrony środowiska, przekładnie i motoreduktory dla przemysłu.

Ogłoszenie naboru na stanowisko

Zakres obowiązków

  • utrzymanie czystości na hali,
  • wykaszanie trawników,
  • drobne prace remontowe,
  • drobne prace budowlane.

Wymagania

  • wykształcenie bez znaczenia,
  • sprawność fizyczna,
  • sumienność, dokładność.
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności tzw. "złotej rączki",

mile widziane

  • prawo jazdy kat. "B".

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • wysokość wynagrodzenia do ustalenia,
  • wynagradzanie miesięczne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest REDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 43-300 Bielsko Biała ul. Grażyńskiego 71, NIP: 9372456847. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 43-300 Bielsko Biała ul. Grażyńskiego 71, NIP: 9372456847 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.