Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
SMART-HR

Senior TAX Consultant (CIT/ M&A)

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy globalne jak i największe polskie grupy, w związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie przeglądów podatkowych oraz bieżące doradztwo w zakresie CIT (w tym doradztwo transakcyjne),
  • Sporządzanie opinii podatkowych, memorandów oraz komentarzy dotyczących indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,
  • Współpracę z innymi działami firmy mającą na celu kompleksową obsługę klientów firmy, w tym udział w projektach doradczych w obszarze M&A,
  • Przygotowywanie dokumentacji i komentarzy w zakresie wybranych zagadnień,
  • Bieżącą analizę przepisów prawa podatkowego.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie doradczej bądź w dziale doradztwa podatkowego,
  • Doświadczenia w Big 4 – co będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, tj. minimum B2,
  • Wiedzy w zakresie prawa podatkowego (CIT) oraz doradztwa transakcyjnego w zakresie M&A,
  • Wysokich umiejętności analitycznych,
  • Otwartości na rozwój w obszarze podatków oraz dobrej umiejętności organizacji pracy własnej i komunikatywności.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Elastyczny tryb pracy: stacjonarna, zdalna bądź hybrydowa – w zależności od preferencji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B – w zależności od potrzeb,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Wsparcie Partnerów i przełożonych w zakresie realizacji bieżących projektów,
  • Otwartą drogę do awansu i rozwoju w obszarze doradztwa podatkowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie itp. itd.),
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie szanującej work-life balance.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.