Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
B8 Recruitment Sp. z o.o.

Pracownik ds. rozliczeń produkcji/Umowa o pracę/Warszawa

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

B8 Recruitment, agencja zrzeszająca najlepszych talentów, poszukuje pełnych zapału i zaangażowania osób na stanowisko Operatora rozliczeń produkcji żywności

dla naszego renomowanego klienta - lidera branży!

Profil firmy: Produkcja żywności, catering, dieta pudełkowa

Lokalizacja: Szymanów, 05-532 Baniocha

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji.
  • Zamówienie surowca na potrzeby produkcji.
  • Zarządzanie surowcami w magazynach podległych w obszarach produkcyjnych.
  • Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie ze obowiązującym standardem produkcji.
  • Ważenie i przygotowanie mieszanek przyprawionych zgodnie z opisami technologicznymi.
  • Korygowanie błędów wynikłych w trakcie rejestracji ważeń.
  • Raportowanie niezgodności w procesie produkcyjnym.
  • Praca z narzędziem MS Dynamics.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Excel lub SAP - warunek konieczny
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego dla obcokrajowców.

Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 7000 zł brutto miesięcznie na okres próbny (3 miesiące), po okresie próbnym 7300 zł brutto
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • praca w systemie dwuzmianowym (7:00 - 19:00 oraz 19:00 - 7:00), średnia ilość dni pracujących w miesiącu - 14 dni.
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy
  • posiłki pracownicze
  • odzież dostosowana do warunków pracy
  • możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do pracy i z pracy (Warszawa (Metro Ursynów 01) - Piaseczno-Szymanów)

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " Operator" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.