Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
REDOR Sp. z o.o.

Operator CNC (centrum pionowe/poziome/tokarskie)

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Firma produkująca urządzenia dla ochrony środowiska, przekładnie i motoreduktory dla przemysłu.

Ogłoszenie naboru na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Programowanie CNC,
  • Ustawianie maszyny,
  • Dobieranie narzędzi i parametrów obróbczych,
  • Obróbka wg programów.

Wymagania

  • Znajomość technik obróbki skrawaniem (frezowanie, wiercenie, wytaczanie, gwintowanie, toczenie).
  • Znajomość rysunku technicznego (rysunki typu wały, pokrywki, pierścienie, korpusy).
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Dodatkowe umiejętności:

  • Znajomość programowania maszyn CNC ze sterowaniem HEIDENHAIN/SIEMENS.
  • Obsługa suwnicy

Oferujemy

  • Pracę przy projektach jednostkowych, odpowiednią dla ambitnych osób, którym praca przy produkcji seryjnej nie przynosi satysfakcji.
  • Dedykowane wsparcie technologa obsługującego oprogramowanie CAM.
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności.
  • Możliwość pracy w elastycznym wymiarze czasu na zasadzie samozatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest REDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 43-300 Bielsko Biała ul. Grażyńskiego 71, NIP: 9372456847. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 43-300 Bielsko Biała ul. Grażyńskiego 71, NIP: 9372456847 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.