Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Kierownik Robót Budowlanych

  • Belgia zagranica

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

THT Bouw Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty budowlane o charakterze komercyjnym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym oraz projekty związane z modernizacją, rozbudową i remontami istniejących budynków. THT Bouw realizuje projekty w Polsce oraz w Belgii.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierownika Budowy przy kierowaniu i nadzorowaniu wykonania robót budowlanych pod względem czasowym i jakościowym, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • Współpraca z uczestnikami procesu budowalnego,
  • Kontrola harmonogramu i postępu robót,
  • Rozliczanie wykonanych prac, przygotowywanie protokołów odbioru robót,
  • Organizowanie, kontrola i rozliczanie pracy podległych pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Budownictwo,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania MS Office,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności kierowania zespołem,
  • Doświadczenie w pracy na budowie 3-5 lata,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się, innowacyjnej firmie, na ekscytującym, zróżnicowanym stanowisku z rozmaitymi wyzwaniami, w których wkład własny ma ogromne znaczenie
  • Możesz liczyć na różne szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), dzięki którym Twoja wiedza będzie zawsze aktualna
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z samochodem służbowym
  • System premiowania
  • Indywidualne zakwaterowanie - mieszkanie