Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
  • Kałuszyn, mazowieckie pow. miński

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Click-Pack, to producent wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. Aktualnie, zatrudniamy ok. 140 osób. W związku z dalszym rozwojem do naszego zakładu produkcyjnego w Kałuszynie k/Mińska Mazowieckiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Obowiązki

  • •szybkie reagowanie na awarie maszyn oraz skuteczne usuwanie usterek
  • • przeprowadzanie przeglądów technicznych i napraw bieżących maszyn i urządzeń
  • • prowadzenie wymaganej dokumentacji napraw i konserwacji

Wymagania

  • •mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • •praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn
  • •praktyczna znajomość układów mechaniki i pneumatyki
  • •zdolności manualne, precyzja, cierpliwość, samodzielność
  • •umiejętność szybkiego uczenia, dobra organizacja pracy, sumienność
  • •gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • • pracę w dobrej atmosferze, w zgranym i doświadczonym zespole
  • • nowoczesne i w pełni wyposażone pomieszczenia socjalne
  • • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji

  • Jeśli nie masz CV - zapraszamy do siedziby firmy ul. Robotnicza 1, Kałuszyn. Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
  • Informujemy, że Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest Click-Pack Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 169 NIP:527-24-80-117 REGON:140221528 . Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Click-Pack Sp. z o.o. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki. Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania