• Kraków, małopolskie

Opiekun

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Opiekun w domu pomocy społecznej*
  • Inne wymagania: Młodszy opiekun/opiekun - wykształcenie minimum średnie, opiekun medyczny- dyplom w zawodzie lub świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe do wykonywania zawodu opiekuna medycznego, spełnienie wymagań zawartych w art. 6 ust 1 Ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada z 2008 r. (t. j. Dz.U. z 2022 r. poz. 530). Mile widziane doświadczenie w DPS, doświadczenie w pracy z osobami starszymi.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wymiar etatu: 0,75
    Dwunastogodzninny system czasu pracy.
    Pierwsza umowa na czas określony- 3 miesiące
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)