Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Administrator systemu Comarch ERP XL

PracBaza.pl
  • Łódź, łódzkie

Informatyk

Umowa o pracę

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system Comarch ERP XL oraz specyfikę pracy wdrażania systemów ERP lub ich administrowania. Jeżeli interesuje Cię praca w branży ERP, poszukujesz nowych projektów i ciekawych wyzwań, ta rekrutacja jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:
· Doświadczenie w obsłudze systemu klasy ERP Comarch ERP XL w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemu. Zależy nam na kandydatach, którzy potrafią samodzielnie administrować i w pewnym stopniu modyfikować system
· Wykazują się znajomością konfiguracji relacyjnych baz danych w min. stopniu podstawowym MS SQL oraz języka T-SQL/SQL (pisanie zapytań, tworzenie funkcji, procedur, triggery) oraz struktury bazy danych Comarch ERP XL
· Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, przynajmniej w jednym z obszarów: produkcja, zarządzanie magazynem, logistyka
· Cechują się dobrą komunikatywnością oraz kreatywnością

ZADANIA na stanowisku:
· Kontakt z firmą wdrożeniową w zakresie zlecania prac w systemie
· Pełnienie roli Key-Usera (kluczowego użytkownika)
· Prowadzenie bieżącej administracji systemu Comarch ERP XL, w tym monitorowanie jego wydajności i zapewnienie ciągłości działania.
· Implementacja nowych modułów i funkcjonalności zgodnie z potrzebami biznesowymi.
· Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych w systemie.
· Zarządzanie uprawnieniami użytkowników i dbanie o bezpieczeństwo danych.
· Współpraca z zespołami IT i biznesowymi w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów systemowych.

OFERTA zatrudnienia:
· Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności od 7000 zł do 10 000 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B
· Stałe godziny pracy w trybie pracy stacjonarnej z możliwością po usamodzielnieniu w pewnym stopniu (np. 1 dzień w tygodniu) pracy w trybie zdalnym
· Premia zadaniowa
· Karta sportowa lub pakiet medyczny
· Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
· Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych