Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Armatis-lc

Specjalista/ka ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Armatis-lc Polska jest firmą należącą do grupy francuskiego lidera rynku outsourcingowego. Na rynku polskim specjalizujemy się w telesprzedaży, Customer Care (również w ramach wielojęzycznych platform paneuropejskich), świadczymy usługi doradcze w zakresie zarządzania relacjami z klientem, zarządzamy kompleksowo komunikacją naszych klientów w środowisku mediów społecznościowych oraz oferujemy profesjonalne usługi i narzędzia do mierzenia poziomu zadowolenia konsumentów.

Jesteśmy zespołem rozmaitych osobowości i talentów, które świetnie się uzupełniają. To właśnie sprawia, że wspólnie osiągamy ambitne cele biznesowe. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, nową energię i osoby.

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem! Dajemy wiele możliwości rozwoju i awansu!

|| praca hybyrdowa: Warszawa ||

Zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów korzystających z platformy ogłoszeniowej w języku niemieckim,

  • Obsługa połączeń przychodzących i korespondencji mailowej,

  • Udzielanie informacji,

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie pozytywnych relacji,

  • Aktualizacja informacji w bazie danych.

Wymagania

  • Znasz język niemiecki na poziomie C1,

  • Komunikujesz się również w języku polskim,

  • Swobodnie obsługujesz komputer,

  • Jesteś w pełni dyspozycyjny/a,

  • Posiadasz zdolność szybkiej adaptacji,

  • Jesteś osobą zaangażowaną.

Oferujemy

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: gwarantowana podstawa + system premiowy,

  • Profesjonalne, płatne szkolenie wdrażające, dzięki któremu zdobędziesz kluczową wiedzę teoretyczną i praktyczną,

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy,

  • Elastyczny grafik,

  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz inne benefity pozapłacowe;

  • Interesującą pracę hybrydową w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia.

  • Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/
  • Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

    Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.