Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Belse Sp.z o.o.

Pracownik serwisu

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Belse Sp.z o.o. Naprawa, regeneracja oraz modernizacja maszyn i urządzeń. Techniki spajania na zimno metali z innymi tworzywami. Powłoki przeciwkorozyjne. Kompozyty polimerowe BELZONA.

Firma BELSE dysponuje ponad 250 gotowymi technologiami BELZONA ® KNOW-HOW, które utworzono na podstawie wieloletnich doświadczeń w przemyśle. Gwarancją właściwego i efektywnego zastosowania technologii oraz kompozytów BELZONA ® jest wsparcie konsultantów technicznych BELSE działających w 8 regionach na terenie całej Polski.

Pracownik do prac naprawczych o charakterze antykorozyjno/budowlanym w obszarze instalacji i infrastruktury przemysłowej - naprawy i regeneracja kompozytami BELZONA. (posadzki, zbiorniki, rurociągi, pompy itp.)

Opis materiałów na stronie : ;

Zakres obowiązków

- naprawy i regeneracja kompozytami BELZONA (posadzki, zbiorniki, rurociągi, pompy itp.)

Wymagania

- prawo jazdy kat „B”

- dokładność,

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność,

- doświadczenie w pracach budowlano-wykończeniowych

Oferujemy

- umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

- pakiet benefitów pracowniczych: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, Multisport, Multilife, ubezpieczenie grupowe na życie,

- szkolenia umożliwiające rozwój osobisty.

  • Administratorem danych osobowych jest Belse Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Szyprów 17, NIP: 5471968086. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Belse Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Szyprów 17, NIP: 5471968086 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.