Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Aktualnie do naszego zespołu, w związku z nową organizacją pracy magazynu poszukujemy:

Lider Magazynu

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu,
  • Organizowanie pracy personelu magazynu,
  • Planowanie, nadzór i koordynacja nad przepływem towarów,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów,
  • Przeprowadzanie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia,
  • Nadzór nad kompletacją zamówień,
  • Nadzór nad utrzymaniem porządku w magazynie,
  • Wiodący udział w inwentaryzacjach,
  • Szkolenie magazynierów,
  • Uczestniczenie w procesie reklamacji ze strony magazynu,
  • Zobowiązanie do przekazania zmiany i ułożenia planu pracy na kolejną zmianę,
  • Analiza i raportowanie stanów magazynowych oraz kontrola stanów zapasów,
  • Ścisła współpraca z działem rozliczeń, zakupów oraz z dostawcami i klientami,
  • Dbałość o prawidłowe rozmieszczenie towaru w strefach magazynowych i na hali sprzedaży,
  • Nadzór nad utrzymaniem optymalnych warunków dla przechowywanych towarów.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku lidera, kierownika magazynu, brygadzisty,
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w weekendy (według harmonogramu),
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia (firma zwraca poniesiony koszt),
  • Dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • Komunikatywność,
  • Proaktywność w zleconych zadaniach,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność i dokładność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych ,
  • Dwa razy w tygodniu świeże warzywa, owoce, soki oraz domowe obiady przygotowywane na miejscu,
  • Zniżki na firmowe produkty,
  • 3 x w roku spotkania integracyjne + 300,00 zł budżetu dla każdego pracownika na zespołowe spotkania integracyjne.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GREEN BASKET SP Z O O 71-001 Szczecin ul. Floriana Krygiera 1, NIP: 9552346899 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.