Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

DOMIX-P: PRACOWNIK PRODUKCJI

  • Opole, opolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Domix-P Sp. z o.o.

Producent Stolarki PCV & ALU - Domix-P to historia innowacji, których celem jest zrozumienie potrzeb klienta i dostosowanie się do jego oczekiwań i potrzeb.
Firma została założona w 2005 roku i od początku jej działalności stawiała na jakość i innowacyjność produktu, nieustannie poszerzając ofertę dostosowując ją do potrzeb naszych klientów. Dzięki odpowiedniej polityce oraz inwestycjom w technologie kolejne lata to bardzo szybki rozwój oraz zwiększająca się liczba klientów na rynku polskim i zagranicznym. W chwili obecnej jesteśmy liczącym się producentem w Polsce, równocześnie eksportując nasze produkty do Niemiec, Holandii, Czech, Francji.
Firma bardzo duży nacisk kładzie na jakość produktu, modernizując proces produkcji wraz z rozwojem nowoczesnych technologii.
Dzięki zaangażowaniu naszych doświadczonych pracowników oraz nowoczesnej linii produkcyjnej oferujemy produkty wysokiej jakości przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Obowiązki

  • wykonywanie określonych czynności produkcyjnych na wyspecjalizowanych maszynach CNC , składanie elementów, okuwanie, frezowanie czy prace montażowe przy optymalnym wykorzystaniu materiałów produkcyjnych

  • dbanie o jakość dostarczanych przez Ciebie elementów i ich zgodność ze specyfikacją zamówienia

  • obsługiwanie narzędzi/maszyn niezbędnych na danym stanowisku

Wymagania

  • zdolności manualne

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • uczciwość i rzetelność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej Firmie
  • Pracę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego